امور آرایشی و بهداشتی > مراکز زیبایی و آرایشی > آرایشگاه زنانه > بهترین-آرایشگاه-زنانه-در-جهانشهر-کرج-سالن-زیبایی-آوه
بهترین آرایشگاه زنانه در جهانشهر کرج/سالن زیبایی آوه
چاپ صفحه
تعداد بازدید: 3283
نام/شرکت : سرکار خانم رحیمی
تلفن تماس: قابل نمایش نمی باشد
موقعیت: البرز - کرج
آدرس: جهانشهر - انتهای خیابان شریفی - ضلع غربی باغ فاتح نبش ششم شرقی

اعتبار آگهی در تاریخ (1399/02/03) به پایان رسیده است و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست

<
>

بهترین آرایشگاه زنانه در جهانشهر کرج/سالن زیبایی آوه

 

بهترین آرایشگاه زنانه در جهانشهر کرج/سالن زیبایی آوه

 

بهترین آرایشگاه زنانه در جهانشهر کرج/سالن زیبایی آوه

 

 

 

سالن زیبایی آوه / کلیه خدمات آرایشی09378759913    34480776-026

 بهترین آرایشگاه زنانه در جهانشهر کرج/سالن زیبایی آوه

بهترین آرایشگاه زنانه در جهانشهر کرج/سالن زیبایی آوه

 

 رزومه کاری :1) رنگ و مش و انواع لایت ها


رنگ و مش و انواع لایت ها

 


به عمل روشن کردن تکه‌هایی از مو که با کلاه یا فویل یا هر وسیله دیگر انجام شود بطوری که اختلاف زمینه مو و تکه‌های مش ۵ درجه بیشتر باشد مش می‌گویند در روش مش با کلاه تکه‌ها را سه به سه با هم کنترل می‌کنیم و به دور هم قرار می‌دهیم.

 
در مورد ترکیب رنگ‌های دائم مثلاً مش کرم رنگ ۱۰/۰ را با اکسیدان ۳% مخلوط می‌کنیم و به مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه ماساژ می‌دهیم تا رنگ كرم بدست آيد. یا رنگ ساژ نقره‌ای رنگ ۱۱/۱۲  كه از  رنگ‌ها‌ی نیمه موقت است و به جاي وارياسيون مي توان از آنها استفاده كردرا با اكسيدان ۳% مخلوط كرده و به مدت ۱۵ الي ۲۰ دقيقه ماساژ ميدهيم. (بايد توجه داشته باشيد که اگر از اين دسته رنگها بیش از حد نیاز بکار نگیریم چون باعث تیرگی می‌شود.)

 
و یا اگر لایت همراه با دکلره باشد باید رنگ ساژ آن اکسیدان ۳% و برای دکلره آن اکسیدان ۹% و ۱۲% بکار ‌رود و اگر لایت روی موهای طبیعی بدون دلکره باشد می‌توان رنگ را با اکسیدان ۱۲ % ترکیب نماییم و اگر رنگ ساژ بیش از خواسته مشتری تیره شد می‌توانید با اکسیدان ۹% و شامپو مو را ماساژ داده و یا با مخلوط شامپو و اکسیدان و پودر دکلره موها را ماساژ داد


 بهترین آرایشگاه زنانه در جهانشهر کرج/سالن زیبایی آوه


2) کراتین صافی و احیاء

 

کراتین صافی و احیاء

 

در واقع کراتین یک نوع پروتئین که به صورت طبیعی در بدن ما هستند که در ناخن، مو و دندان ما وجود دارد عنصر استفاده شده در آن فرمالدئید است که عامل بیماری زا است برای کسانی که با کراتینه سرکار دارند، ولی  برای کسانی که موهای خود را کراتینه می‌کنند، مشکلی ندارد میزان فرمالدئید در این محصولات متفاوت است.


 کراتین ها تا ۷۰ درصد احیا دارند و ۳۰ درصد هم صافی ایجاد می کنند، برای فرم دهی و ضخامت تارهای مو ترمیم دیده و یا موهای سالم استفاده می شود پیش از استفاده از کراتینه اگر مبتلا به بیماری پوستی پسوریازیس هستید حتما با یک متخصص پوست مشورت کنید. بهترین آرایشگاه زنانه در جهانشهر کرج/سالن زیبایی آوه


3) کاشت ناخن و طراحی و مانیکور و پدیکور


کاشت ناخن و طراحی و مانیکور و پدیکور

 

امروزه توجه به زیبایی دست و ناخن در بین خانها در اولویت قراردارد، چرا که یکی از مهمترین معیارهای مرتب و زیبایی در خانمها زیبایی ناخنها به شمار میرود در ادامه به بررسی کلیه خدمات ناخن و زیبایی میپردازیم.

 
مانیکور

مانیکور یک کلمه فرانسویست که در اصطلاح فارسی به معنای تمیز و مرتب کردن ناخنهای دست میباشد. در این روش ناخنهای دست توسط وسایل بهداشتی مخصوص مانیکور شامل موچین و قیچی مانیکور، لایه بردار و ژل محافظ و... پوستهای اضافه اطراف ناخن، پوسته های ناشی از کار با دستان با مواد شوینده یا غذایی تمیز و برطرف میشوند، با اینکار اطراف ناخن تمیز و لایه برداری میشود، پس از اتمام این مرحله با استفاده از سوهان شکل و ابعاد ناخنها یک اندازه و یک شکل شده و ظاهری مرتب و بسیار زیبا به خود میگیرند و در نهایت با استفاده از پولیش ناخن سطح روی ناخنها براق و درخشان میشود.

پدیکور

پدیکور ناخن نیز یک کلمه فرانسویست و همانند مانیکور به معنای تمیز و مرتب کردن ناخنهاست اما با این تفاوت که پدیکور مختص ناخنهای پا میباشد و در واقع به مرتب و تمیز کرئن ناخنهای پا پدیکور گفته میشود. مراحل کار پدیکور کاملا شبیه به مانیکور بوده و تمامی مراحل گفته شده برای ناخنهای پا انجام میشود.


 بهترین آرایشگاه زنانه در جهانشهر کرج/سالن زیبایی آوه


4) اکستنشن مو


اکستنشن موقبل از انجام اکستنشن حتما موهای خود را با یک شامپو مناسب شست وشو دهید تا هرگونه چربی و محصولات آرایشی از روی آن پاک شود برای نصب اکستنشن موی باید حداقل ۷تا ۱۰سانتی متر بلندی داشته باشد هر قدر مو بلند تر باشد اکستنشن راحت تر نصب میشود با این حال موهای کوتا را هم میتوان اکستنشن نمود،قبل از انجام اکستنشن حتما موهای خود را با یک شامپوی مناسب شست وشو دهید تا هرگونه چربی و محصولات آرایشی از روی آن پاک شود برای نصب اکستنشن موی باید حداقل ۷تا ۱۰سانتی متر بلندی داشته باشد هر قدر مو بلند تر باشد اکستنشن راحت تر نصب میشود با این حال موهای کوتا را هم میتوان اکستنشن نمود. 
بهتر است قبل از اکستنشن یک تکه کوچک از موی خودرا در اختیار ارایشگرتان قرار دهید تا بتواند موهای هم رنگ خودتان را تهیه کند اگر موهایتان خیلی کوتا است توصیه میشود بیشتر از ۴۰سانت مو به آن اضافه نکنید اگر مقدار زیادی مو با طول بلند به لابه لای موهایتان اضافه کنید فشار زیاد ناشی از وزن آن موجب ریزش موهای طبیعیتان خواهد شد بعضی افراد نیز به دلیل کشش زیاد مو دچار سر درد میشوند.


 بهترین آرایشگاه زنانه در جهانشهر کرج/سالن زیبایی آوه


5) اکستنشن مژه


اکستنشن مژه

 


شاید این را به مراتب شنیده باشید که مژه مصنوعی به مژه های طبیعی آسیب می رساند اما این تنها در صورتی صحت دارد که نکات ضروری برای چسباندن آن رعایت نشود.در واقع، اگر این کار به درستی صورت گیرد، هیچ آسیبی برای مژه هایتان نخواهد داشت. به تنها چیزی که باید بدان توجه کنید آلرژی است که ممکن است به چسب آن داشته باشید. بنابراین اگر هنگام چسباندن مژه احساس سوزش یا درد کردید، حتما آرایشگرتان را در جریان بگذارید.


یادتان باشد که این کار هیچ دردی ندارد، بنابراین اگر در هر کدام از مراحل آن احساس درد یا سوزش کردید، حتما اشتباهی در کار است. قبل از شروع کار هم از چسبی که قرار است برای شما مورد استفاده قرار گیرد، اطمینان حاصل کنید. این چسب نباید حاوی فرمالدئید باشد.


 بهترین آرایشگاه زنانه در جهانشهر کرج/سالن زیبایی آوه


6) اصلاح با شمع


اصلاح با شمع


شمعی که برای اصلاح موهای زاید صورت به کار می رود، با مومی که برای پوست بدن استفاده می شود، متفاوت است. شمع حالت لطیف تری نسبت به موم دارد. معمولا قالب های شمع (پارافینی) برای اصلاح صورت را در یک ظرف مخصوص گرم می کنند (بدون حرارت مستقیم وگرنه شمع می سوزد) و سپس با یک کاردک، یک لایه ضخیم از آن را به روی پوست می مالند و صاف می کنند. بعد از اینکه کمی سرد شد و خودش را گرفت، شمع را خلاف جهت رویش مو از روی پوست بلند می کنند.اصلاح صورت با شمع، دقیقا روشی همانند موم دارد با این تفاوت که دیگر از پارچه یا کاغذ برای بلند کردن شمع استفاده نمی شود بلکه خود پارافین را می کشند و بلند می کنند، استفاده از شمع برای صورت بهتر از موم است


 بهترین آرایشگاه زنانه در جهانشهر کرج/سالن زیبایی آوه


7) میکروپیگمنتیشن و بلیدینگ


میکروپیگمنتیشن و بلیدینگ

 

میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن و تاتو ابرو و خالکوبی، کلید واژه های محبوب عاشقان مد در روزگار امروزی هستند که خیلی ها بخشی از وقت و سرمایه خود را به تنها به دلیل همراهی با استایل مد و لباس فلان آرتیست یا فوتبالیست به این موضوعات اختصاص میدهند و طیف های مختلف سنی را درگیر کرده است. تاتو را افیونی برای سرمایه جوانان میدانند و سازمان های سلامت، انجام آن را بستری برای انتقال باکتری های خطرناک به بدن و تهدید سلامت میدانند. شاید به همین دلیل است که خالکوبی، مانعی برای اهدا خون به شمار می رود.میکروبلیدینگ یک نوع تاتو محسوب می شود اما تفاوت های زیادی با تاتو دارد. در این روش بر خلاف تاتو که رنگدانه و جوهر با دستگاه به زیر پوست تزریق می شود و آسیب های پوستی را سبب می شود، به روش دستی و با یک وسیله غیر الکتریکی این کار انجام می‌ شود و درد و سوزش کمتری دارد. خطوط ایجاد شده برای ابرو، به شکلی نامنظم و ریز و درشت است که همین مسئله سبب می‌شود، ابرو نمایی طبیعی‌تر و زیباتر به خود بگیرد.


با این حال، میکروبلیدینگ و میکروپکمنتیشن، کلید واژه های محبوب بانوان در شبکه های اجتماعی محسوب میشود که سالانه شمار زیادی از بانوان جوان را به سمت خود میکشاند. شیدینگ ابرو و میکروبلیدینگ، روشی برای مدل دار کردن ابرو است. ابرو میتواند نقش مهمی در میمیک چهره و باز شدن صورت و تاثیرگذاری آن داشته باشد. مدل دار کردن ابرو و ترمیم ابرو بانوان، بخشی از فرآیندهای آرایشی موقت تقریبا ارزان است که در دستور کار خیلی ها قرار گرفته و برای هر نوع جنس و رنگ پوستی قابل انجام خواهد بود اما عوارض خطرناکی دارد که باید در نظر داشته باشید.


 بهترین آرایشگاه زنانه در جهانشهر کرج/سالن زیبایی آوه


8)  مرکز تخصص اپیلاسیون دایم و موقت


مرکز تخصص اپیلاسیون دایم و موقت


اپیلاسیون بدون درد و وکس صورت و وکس گردن دایم و موقت – اپیلاسیون موثرترین، ارزان‌ترین، بی‌خطرترین و پرطرفدارترین روش برای از بین بردن موهای زاید بدن است. در این شیوه نه تنها موهای ضخیم بلکه موهای کرکی و نازکی که معمولا دیده نمی‌شوند نیز از ریشه کنده شده، لایه‌ی مرده‌ و تیره‌ی سطحی پوست نیز برداشته می‌شود. و شما بلافاصله شاهد پوستی صاف و براق و بدنی لطیف خواهید بود.


برخلاف روش های قدیمی دیگر بعداز اپیلاسیون تا حدود یکماه بدنی بدون  مو خواهید داشت. رنگ پوست مخصوصا در قسمت زیربغل و بیکینی تیره نمی‌شود و پوستتان خراشیده و زخمی نخواهد شد. موهایی که پس از یک دوره طولانی بی‌مویی در می‌آیند نرم و نازک بوده و احساس زبری پس از تیغ زدن را ندارند. تجربه نشان داده که موها به تدریج کمتر شده و بدون هزینه های سنگین لیزر شاهد بدنی کم مو یا بدون مو خواهید بود.

 


برای کسانی که تابحال اپیلاسیون انجام نداده‌اند و یا خاطره‌ی بدی از این موضوع دارند می‌تواند تجربه‌ای دلهره‌آمیز باشد. اما خبر خوب اینست که روش های بدون دردی وجود دارند که می‌تواند اپیلاسیون را به یک تجربه‌ی خوشایند تبدیل شود.یکی از مهمترین اصول اپیل کردن مو بدون درد، مراجعه به افراد متخصص و ماهر دوره دیده در این رشته است. علاوه بر آن وسایل و تجهیزات جدید، استفاده از مواد عالی و گرانقیمت و مهمتر از همه، روش منحصر بفرد در سالن آرامیس، اپیلاسیون را به تجربه ای خوشایند و لذت‌بخش تبدیل می‌نماید. بهترین آرایشگاه زنانه در جهانشهر کرج/سالن زیبایی آوه


9) شینیون و Make Up

 

 شینیون و Make Up


میکاپ چیست؟


میکاپ همان آرایش عادی صورت است که به منظور رفع معایب احتمالی صورت و افزایش زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. میکاپ بر خلاف گریم که از تکنیک سایه روشن و تیره برای اصلاح چهره استفاده می کند، این کار را تنها با رنگ ها انجام می دهد. در واقع میکاپ روی فرم ها تاکید نمی کند و تنها به چهره رنگ می افزاید.


شینیون چیست؟


شینیون در زبان انگلیسی Chignon به معنای گیسو و یا موی پرپشت است.شینیون اینگونه که در زبان فارسی و در میان آرایشگران و بانوان رایج است به معنای فرم دادن و جمع کردن موی سر به صورتی خوش فرم و زیباست.برای این نوع فرم دادن به موی سر گاهی از ابزار و وسایل خاصی استفاده می‌شود که ممکن است ساده و در دسترس و یا حرفه ای و غیر معمول باشد.

از ابزار ساده شینیون میتوان به کش سر، گیره سر، تل سر، تور شینیون، کلیپس مو و موارد مشابه اشاره کرد. از ابزار حرفه‌ای و پیشرفته شینیون می‌توان به انواع بیگودی، تورهای نامرئی، گیر مویی، پروتزهای اسفنجی، موهای دسته ای اضافه، چوب شینیون و موارد این‌چنینی اشاره کرد.

 برچسب ها :


بهترین آرایشگاه زنانه در جهانشهر کرج|آرایشگاه زنانه جهانشهر کرج |آرایشگاه زنانه خوب در جهانشهر کرج |آرایشگاه زنانه در کرج |بهترین سالن های زیبایی کرج |لیست بهترین سالن های زیبایی کرج|عروس سرا و آرایشگاه عروس در کرج|آرایشگاه خوب در جهانشهر|بهترین آرایشگاه کرج|بهترین سالن زیبایی درجهانشهر|سالن زیبایی آوه|ارایشگاه آوه

 

 

ارتباط با ما 

ساعت کاری : 10 صبح تا 7 شب

 

همراه : 09378759913

 

شماره تماس : 34480776-026

 

لینک شبکه اجتماعی تلگرام :  http://t.me/AveSaloon

 

لینک شبکه اجتماعی اینستاگرام : https://www.instagram.com/ave_salon/

 

آدرس : جهانشهر - انتهای خیابان شریفی - ضلع غربی باغ فاتح  نبش شش شرقی

 

سه راه گوهردشت کوی کارمندان شمالی خ ۱۰ متری انقلاب نبش ششم شرقی  سالن آوه

 

دسته بندی آگهي ها