خدمات ساختمانی > امور تاسیساتی و خدمات > داربست-فلزی،داربست-ارزان،داربست
داربست فلزی،داربست ارزان،داربست
چاپ صفحه
تعداد بازدید: 823
نام/شرکت : داربست فلزی فرازاندیشان
تلفن تماس: 09121761831
موقعیت: تهران - تهران
آدرس: تهران|خیابان خاوران|شهرک مشیریه|خیابان صالحی|کوچه آبان غربی|پلاک۱۱۱|واحد۷
اعتبار : نا محدود
<
>

داربست فلزی،داربست ارزان،داربست

داربست فرازاندیشان از ابتدای کار تا انتها با کادر مجرب و حرفه ای با شما خواهد بوداربست فرازاندیشان با بیش از ده سال خدمت در راستای نصب، اجاره، و فروش داربست در تهران و اکثر کارخانجات بزرگ در سراسر ایران می باشد. این شرکت  اکیپ فعال است که آمادگی خدمت رسانی  به تمامی نقاط تهران می باشد و دسترسی را برای همه آسوده تر می کند.داربست فرازاندشان زیر نظر اتحادیه بوده و تمام سعی خود را برای راضی نگه داشتن همشهریان از لحاظ سرعت اجرا و قیمت تمام شده به عمل می آورد. این شرکت آماده ی ارائه  انواع خدمات نصب و اجاره و فروش داربست ، داربست های غرفه ی نمایشگاه ها، تابلو های تبلیغاتی و … در سراسر ایران می باشد.

 

داربست فلزی تخصص ما

این نوع داربست از لوله های فولادی تشکیل شده اند که قطر آن ۳/۴۸ میلیمتر، که به آن اصطلاحا لوله ۵ سانتی متری نیز گفته می شود.حداقل ضخامت این لوله ها ۴ میلیمتر بوده که با بست های مربوط قابل نصب گردد.

برای استفاده از کارگر در ارتفاع بالاتر از ۳ متر، نیاز به تجهیزات بخصوصی است، گسترش ارتفاع های ساختمان ها سبب شده که نیاز به تجهیزاتی که راحت تر و سبک تر و کارا تر باشد،زیاد شود و درعین حال باید ایمنی و سرعت کار را نیز در نظر داشت.

 

 

داربست فلزی،داربست ارزان،داربست

 

اجرا انواع داربست فلزی|داربست چوبی|داربست ارزان

داربست یک سازه چوبی یا فلزی موقتی است که برای دسترسی به نقاط دشوار به هنگام ساخت یا تعمیر ساختمان‌ها و دیگر سازه‌ها بکار می‌رود. داربست ها که از میله‌های فلزی و چوبی ساخته می‌شوند گاه به عنوان تکیه‌گاه برای بخشی از دیگر سازه‌ها هم استفاده می‌شوند. ساخت داربست ها مهارت ویژه‌ای نیاز دارد زیرا در صورت فروریختن یک داربست خطر تلفات جانی بسیار زیاد است. داربست های فلزی قالباً بصورت لوله های ۶متری،۳متری و قالب و بست تشکیل میشوند.ولی چون ساختمانها در متراژهای مختلفی ساخته شده اند لوله هایی با متراژهای کوچکتر وبزرگترنیز در نصب داربست کاربرد دارند. یکی از ویژگی های داربست خوب داشتن فاصله مناسب بابدنه است که معمولاً ۳۰cmاست .در بعضی مواقع نیز به دستور بنا و یا معمار و مهندسین مربوطه نسبت به نوع انجام کار در روی بدنه فاصله ها کم یا زیاد میشوند.

 

داربست فلزی،اجرا داربست ارزان،داربست چوبی

 

ساخت داربست ها مهارت ویژه‌ای نیاز دارد زیرا در صورت فروریختن یک داربست خطر تلفات جانی بسیار زیاد است. داربست یک سازه چوبی یا فلزی موقتی است که برای دسترسی به نقاط دشوار به هنگام ساخت یا تعمیر ساختمان‌ها و دیگر سازه‌ها بکار می‌رود. داربست ها که از میله‌های فلزی و چوبی ساخته می‌شوند گاه به عنوان تکیه‌گاه برای بخشی از دیگر سازه‌ها هم استفاده می‌شوند. داربست فرازاندیشان با سالها تجربه در عرصه اجرا انواع داربست فلزی و چوبی  در پروژه های بزرگ  شما در این راه یاری می نماید.

 

 داربست فرازاندیشان،داربست فلزی،داربست ارزان

 

خدمات ما

گروه داربست فرازاندیشان با بیش از ۱۰ سال فعالیت و دسترسی آسان به خدمات ما و نصب فوری در عرصه انواع داربست و همکاری با ارگان های دولتی و خصوصی هم اکنون با رویکرد مشتری مداری بیشتر و با کیفیت بالاتردر خدمت شما عزیزان می باشد.

تعهد درخدمات

گروه داربست فرازاندیشان این افتخار را دارد که با تعهد ثبت سفارش تا پایان اجرا تماما کیفیت خدمات و کادر مجرب خود را تعهد نماید تا شما عزیزان با خیالی اسوده در پروژه های خود اعم از پروژه های کوچک و بزرگ کار نمایید.

هزینه های اجرای داربست

قیمت داربست ها به صورت حجمی محاسبه می شود . با توجه متر مربع فضایی که اشغال نموده است تا ارتفاع مشخصی هزینه مشخصی خواهد داشت ,صنف مصالح ساختمانی در هر سال نرخ نامه ای را برای اجرای داربست منتشر می نماید.

پیشرو درخدمات

گروه داربست فرازاندیشان با ارائه خدمات متفاوت و دسترسی آسان به خدمات داربست, نصب فوری و حضور به موقع کادر فنی , قیمت منصفانه نسبت به شرکت های هم تراز و تعهد کاری تا پایان کار از جمله تعهدات گروه داربست فرازاندیشان می باشد .اجرا انواع داربست فلزی و داربست چوبی و وسایل موردنیاز داربست

 1. لوله های فولادی
 2. بست های فلزی برای داربست فلزی
 3. مغزی
 4. کفشک یا پایه فولادی
 5. لنگر یا مهاربند داربست پیچی
 6. چرخ های فولادی
 7. آچار دوسر رینگ کروم وانادیم استاندارد
 8. گونیا  تراز شیلنگ تراز و شاقول
 9. طناب ایمنی
 10. کمربند ایمنی و کفش مخصوص
 11. شبکه های توری حفاظتی

 

 

ارتباط با ما

 
آدرس شرکت اصلی : تهران|خیابان خاوران|شهرک مشیریه|خیابان صالحی|کوچه آبان غربی|پلاک۱۱۱|واحد۷
 
شماره تلفن شماره مشاوره: ۰۹۱۲۱۷۶۱۸۳۱

شماره تماس: ۰۲۱۳۳۴۶۰۱۵۵
 
آدرس ایمیل پشتیبانی فنی : info@darbastfa.com
 
جزئیات دیگر نام سایت : www.darbastfa.com


دسته بندی آگهي ها