سه شنبه 31 فروردین 1400

معرفی خشکشویی تضمینی فرش

بدیهی است که به هر دلیلی ممکن است انواع لکه‌های ناشی از چسب، رنگ شیمیایی، قیر، روغن‌ها نظیر نفت سیاه و رنگ‌های جوهری بر فرش‌های منزل شما شکل بگیرد که از بین بردن این لکه‌ها را لکه گیری فرش می‌گویند.


لکه‌ گیری توسط خشکشویی تضمینی فرش

بدیهی است که به هر دلیلی ممکن است انواع لکه‌های ناشی از چسب، رنگ شیمیایی، قیر، روغن‌ها نظیر نفت سیاه و رنگ‌های جوهری بر فرش‌های منزل شما شکل بگیرد که از بین بردن این لکه‌ها را لکه گیری فرش می‌گویند. اگر چه لکه گیری فرش کاری دشوار است، اما نگران نباشید. با مراجعه به سایت‌های قالیشویی آنلاین، می‌توانید در کم‌ترین زمان ممکن، مناسب‌ترین خشکشویی تضمینی فرش را پیدا کنید. در ادامه در خصوص انواع لکه‌ و چگونگی پاک شدن آن‌ها صحبت کرده‌ایم. با ما همراه باشید.

لکه ناشی از قیر

چنانچه پرسنل و کارکنان خشکشویی تضمینی فرش، لکه‌ی روی فرش منزل شما را از نوع قیر تشخیص دهند، در ابتدای کار خود به ضخامت قیر ریخته شده توجه می‌کنند. چرا که اگر ضخامت قیر ریخته شده زیاد باشد، اضافه‌ی آن را به کمک چاقو یا وسایل مخصوص دیگری برمی‌دارند. سپس به کمک پارچه‌ی تمیزی که به نفت سفید آغشته است، محل مورد نظر را ماساژ داده و آن را پاک می‌کنند.

مرکب‌های الوان و رنگ‌های جوهری

در چنین حالتی ابتدا رنگ تازه ریخته شده بر فرش را به کمک قاشق از روی فرش جمع می‌کنند و سپس محل مورد نظر را به کمک آب و صابون می‌شویند. پس از آن مقداری پودر هیدروسولفیت را بر محل می‌ریزند و پودر را به کمک پارچه‌ای تمیز جهت رنگ برداری ماساژ می‌دهند. در نهایت بخش مورد نظر را جهت از بین رفتن خاصیت اسیدی با آب شستشو می‌دهند.

مرکرکروم

در ابتدای کار مرکرکروم را در محل ریخته شده به کمک آب و صابون می‌شویند. پس از آن باقی رنگ را به کمک محلولی از جوهر لیمو و با استفاده از قلم مو و یا به کمک پودر جهت از بین بردن خاصیت رنگ می‌شویند. در نهایت نیز بخش مورد نظر را به کمک آب می‌شویند.

رنگ‌ها و چسب‌های شیمیایی

چنانچه رنگ یا چسب‌های شیمیایی بر فرش ریخته شده باشد، ابتدا اضافات رنگ ریخته شده را به کمک قاشق جمع می‌کنند. سپس آثار آن را به کمک روغن یا تینر فوری پاکسازی می‌کنند. کارکنان خشکشویی تضمینی به درستی می‌دانند که هنگام پاک نمودن این مدل لکه‌ها را بایستی با صبر، حوصله، تحمل و به تدریج از بین ببرند. چرا که هر نوع جرقه یا ایجاد آتشی بر محل مورد نظر، احتمال خطر آتش سوزی را افزایش می‌دهد.

چرا که لکه‌های ناشی از چسب‌های کفاشی را به کمک تینر پاک می‌کنند. از طرفی جهت از بین بردن این مدل‌ لکه‌ اقداماتی نظیر انداختن پارچه بر محل مورد نظر و قرار دادن اتوی گرم بر آن انجام می‌دهند که نتیجه‌ی آن چسبیدن چسب به پارچه ذکر شده می‌باشد. در چنین حالتی باقیمانده چسب ریخته بر فرش را به کمک نفت و تینر پاک می‌کنند.


نفت سیاه یا روغن‌های سیاه

آخرین لکه‌ای که می‌خواهیم برای شما توضیح دهیم، لکه‌ای است که بر اثر روغن سیاه یا نفت سیاه به وجود آمده است. پرسنل خشکشویی تضمینی فرش به خوبی می‌دانند که بخش‌های اضافی این مدل لکه‌ای را ابتدا به کمک قاشق برمی‌دارند و پس از آن کل آثاری که از آن لکه باقی مانده است را به کمک نفت سیاه پاکسازی می‌کنند.

 

دیگر اخبار
کرم های پاستور اصلی و کرم دست ساز معجزه کرم های پاستور اصلی و کرم دست ساز معجزه

 آیا تا به حال برای شما هم پیش آمده است که شک کنید پوستتان خشک، چرب یا حساس است اما آیا واقعا نوع پوست خود را می شناسید؟

ادامه خبر ...
عینک آزمایشگاهی,فروش عینک آزمایشگاهی,قیمت عینک آزمایشگاهی عینک آزمایشگاهی,فروش عینک آزمایشگاهی,قیمت عینک آزمایشگاهی

یک آزمایشگاه خوب ضروری است برای افزایش کارایی وایمنی وسایل لازم را جهت دستیابی به این منظور فراهم کند. محافظت از چشم در جایی که امکان وجود مواد محرک و خطرناک شیمیایی، رادیولوژی یا مکانیکی و در نهایت آلودگی های محیطی هست ضروری می باشد. یکسری از این عینک ها علاوه بر محافظت چشم در برابر مواد شیمیایی یا پاشیده شدن و پرتاب شدن مواد، از چشم در برابر نور مرئی یا تابش اشعه UV نیز محافظت می کند.

ادامه خبر ...
سرویس دهی و راه اندازی جاروبرقی , لباسشویی و ظرفشویی زانوسی سرویس دهی و راه اندازی جاروبرقی , لباسشویی و ظرفشویی زانوسی

جاروبرقی زانوسی در انواع مختلف خانگی، تجاری و صنعتی وجود دارد. تفاوت این جاروها در میزان مکش و مقاومت آنها است.

ادامه خبر ...
بهترین تعمیر مبل و رویه کوبی بهترین تعمیر مبل و رویه کوبی

یکی از مهمترین موارد برای پیاده سازی دکوراسیون داخلی منزل مبل راحتی است که انواع مختلفی دارد که از جمله آنها می‌توان به مبل ال, مبل یو شکل , مبل های چرمی و مبل چستر اشاره کرد.

ادامه خبر ...
کولر گازی دیواری گری کولر گازی دیواری گری

کولر گازی دیواری گری

گری یک برند محبوب تولید کننده انواع سیستم های گرمایش و سرمایش و لوازم منزل است که در طول چند سال فعالیت خود موفقیت های زیادی را چه در بین الملل و چه در بازار ایران بدست آورده است؛ در واقع اگر قصد تهیه یک کولر دیواری گازی را دارید قطعا این نام می تواند هم از نظر قیمت و هم ا ادامه خبر ...

سرقت تعزیری و شرایط حاکم بر آن سرقت تعزیری و شرایط حاکم بر آن

سرقت از جمله جرایمی است که شرایط به خصوصی دارد، و اثبات هر کدام از بندهای قانونی می تواند بر شدت مجازات آن بیافزاید.

ادامه خبر ...
شارژ کارتریج چیست وچگونه انجام میشود؟آموزش کامل شارژ کارتریج شارژ کارتریج چیست وچگونه انجام میشود؟آموزش کامل شارژ کارتریج

اگر شما هم جزو کسانی هستید که با پرینتر سروکار دارید حتما در زمان اتمام کارتریج پرینتر خود این سوال در ذهنتان شکل میگیرد که آیا کارتریج را باید شارژ کنیم و یا اینکه کارتریج نو خریداری کنیم.

ادامه خبر ...
بهترین فیلم‌های ایرانی که امسال منتشر شدند بهترین فیلم‌های ایرانی که امسال منتشر شدند

ه نقل از سایت تجارت نیوز، تماشا و دانلود فیلم و سریال جدید یکی از مهم‌ترین سرگرمی‌های طرفداران فیلم های ایرانی است. در سال جاری به دلیل شیوع ویروس کرونا اکثر فیلم‌های سینمایی ایرانی به صورت آنلاین اکران شدند.

ادامه خبر ...
آشنایی با انواع سر فنر لوله بازکنی آشنایی با انواع سر فنر لوله بازکنی

استفاده از فنر راه حل رایج لوله بازکنی می باشد، ولی خوب است بدانید که افراد زیادی هستند که هیچ آشنایی با انواع سر فنر لوله بازکنی ندارند و نمی دانند که فنر لوله بازکنی به تنهایی برای بازکردن لوله ها کفایت نمی کند و باید برای هر گرفتگی از سر فنر خاصی استفاده کرد.

ادامه خبر ...
سپتیک تانک  زلال آب سپاهان  سپتیک تانک پلی اتیلن سپتیک تانک زلال آب سپاهان سپتیک تانک پلی اتیلن

سپتیک تانک مخزنی مستطیلی یا استوانه ای شکل است که از موادی نظیر بتن، فایبرگلاس و یا پلی اتیلن تولید می شود. این مخزن ها به راحتی در زمین دفن شده و فاضلاب تمام بخش های مجموعه مورد نظر در داخل آن تخلیه می شود.

ادامه خبر ...
پردیس چاپگر باران

کارتریج ایرانی

ثبت آگهی منطبق با الگوریتم گوگل

آگهی ویژه,ثبت آگهی

دفاع شخصی کاربردی

دفاع شخصی کاربردی

آگهی رایگان

آگهی رایگان/درج آگهی تبلیغاتی

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف

جامع ترین بانک اطلاعات کشور

خانه سالمندان یارین

خانه سالمندان / خانه سالمندان در پاسداران / مرکز سالمندان یارین

دسته بندی محصولات
دسته بندی آگهي ها
شارژ و تعمیر کارتریج

شارژ وتعمیر کارتریج لیزری

آگهی رایگان

آگهی رایگان

کانال دفاع شخصی حرفه ای

دفاع شخصی

نماد اعتماد الکترونیکی