پنج شنبه 28 اسفند 1399

کارتن سازی تهران

تعداد زیادی کارخانه در زمینه تولید کارتن فعال هستند. مهمترین وجه تمایز این کارخانه ها ، کیفیتی است که ارائه میدهند.در واقع در پروسه انتخاب یک کارتن فاکتورهای بسیاری را باید درنظر داشته باشیم تا بتوانیم به محصول مدنظر خود دست پیدا کنیم.

تعداد زیادی کارخانه در زمینه تولید کارتن فعال هستند. مهمترین وجه تمایز این کارخانه ها ، کیفیتی است که ارائه میدهند.در واقع در پروسه انتخاب یک کارتن فاکتورهای بسیاری را باید درنظر داشته باشیم تا بتوانیم به محصول مدنظر خود دست پیدا کنیم. کارتن مرغوب، کارتنی است که بتواند محافظت حداکثری از محصول ما را داشته باشد. این محافظت نه تنها برای مصرف کننده مهم است، بلکه برای تولیدکننده نیز سودمند خواهد بود. دلیل این امر، تضمین کیفیت ادعا شده توسط تولیدکننده است.

صنعت چاپ و بسته بندی صنعتی گسترده و با زیر شاخه های متفاوت است. کارتن سازی به عنوان زیر مجموعه ای از صنعت بسته بندی نقش عمده ای در بازار این صنعت دارد. در حال حاضر تعداد زیادی کارخانه و کارگاه ورق سازی و کارتن سازی در استان تهران مشغول به فعالیت هستند. یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین کارخانه های کارتن سازی استان تهران کارتن سازی آریانا سلولز است. در ادامه به بخش تولید کارتن لمینتی در این کارتن سازی میپردازیم و شما را با کارتن های لمینتی آشنا میکنیم.

کارخانه ککارتن سازی

کارخانه کارتن سازی

کارخانه کارتن سازی , نقاط مثبتی که کارتن های لمینیتی دارند این است که سرعت حمل و نقل را بهبود می بخشند و تاثیر قابل توجهی در کیفیت و کمیت محصول دارا می باشند. با توجه به آمار های ثبت شده نوع بسته بندی خوب و زیبا به میزان بالایی در حدود 70 درصد در جلب نظر مخاطب و مشتری تاثیر گذار است. یکی از مزیت های کارتن برای بسته بندی وزن بسیار کم و قابل بازیافت بودن آن هاست که به جرات می توان گفت جزو ارزان و کم هزینه ترین بسته بندی ها برای حمل و نقل به حساب می آیند. همچنین باید توجه داشت که این نوع کارتن های لمینیتی علاوه بر این که بسته بندی مناسبی دارند باعث کم شدن هزینه های نگهداری و حمل و نقل می گردد. و مهم ترین نکته این که هیچ محدودیتی برای چاپ و طراحی  این کارتن ها  وجود ندارد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت کارتن

عوامل مختلفی می تواند بر روی قیمت کارتن تاثیر گذار باشد , مهم ترین عوامل عبارت اند از:

 • جنس کاغذ استفاده شده
 • وزن کارتن
 • اندازه و ابعاد کارتن درخواستی
 • نوع و جنس فلوت

برای اطلاع از قیمت روز کارتن میتوانید به سایت کارتن سازی آریانا ariyana-ssg.com مراجعه کنید و تمام اطلاعات که در این زمینه نیاز است بدانید دریافت نمایید.

موارد استفاده کارتن های لمینیتی

یکی از اصلی ترین موارد مصرف کارتن های لمینتی برای تولید کارتن صادراتی است. به دلیل شکل ظاهری مناسب و همچنین قابلیت بالای نگهداری برای صادرات میوه از این نوع کارتن زیاد استفاده میشود. همچنین موارد عمده مصرف این نوع کارتن عبارت است از:

 • جعبه لمینیت
 • جعبه خرما
 • لوازم برقی
 • کارتن میوه 
 • کارتن مواد غذایی
 • کارتن خشکبار
 • کارتن انواع آجیل

لمینیت به چه معناست؟

معنی لغوی لیمنیت به معنای چسباندن است .از آن جایی که ضخامت کاغذ ها و مقواهای ترکیبی رابطه معکوس با کیفیت و چاپ پذیری دارند. مقواهای ای فلوت و سی فلوت که جزو مقواهای ترکیبی هستند به خاطر اینکه داخل آن ها از لایه های کرکره ای استفاده شده است، همین امر سبب شده که سطح چاپی صاف و یک دستی نداشته باشند و توانایی چاپ با کیفیت و همین طور عبور از دستگاه چاپ افست را نداشته باشند. برای حذف این مشکلات کار چاپ را روی گلاسه نازک انجام می شود. سپس از روکش های که از جنس سلفون و UV برای این که ضخامت مورد نظر به دست آید استفاده می کنند.

فرم هایی که به صورت چاپ شده موجود هستند می توان بر روی انواع مقوا ها یی که از جنس E فلوت ، C فلوت و پنج لایه لمینیت استفاده می شود در مرحله بعد با ساخت غالب و سپس دایکات کار به سرانجام میرسد لمینیت در صنایع چاپ و بسته بندی کارتن کاربرد دارد ولی بیشتر برای ساخت انواع جعبه می توان به کاربرد آن اشاره کرد.

کارتن سازی ؛ خدمات پس از چاپ

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین مراحل خدمات بعد از چاپ لمینیت است که تاثیر آن در بسته بندی جعبه و کارتن هایی که به صورت فانتزی هستند کاربرد بیشتری دارد.

چیزی که در ماندگاری و دوام جعبه و کارتن های لمینیت نقش دارد نوع و کیفیت چسپ مورد استفاده است دستگاه لمینیت دارای دو نوع لمینیت سرد و گرم می باشد.

لمینیت سرد

برای دستگاه لمینیت سرد از کارتن سه لایه و پنج لایه که به وسیله چسپ سیلیکات به صورت رول و صفحه ای در تمامی عرض ها استفاده می شود

گاهی اوقات در بسته بندی کالاها به جای چسپ سیلیکات از چسپ سلفون یا صحافی می توان استفاده نمود.

کاربرد لمینیت گرم

در پوستر ها ،انواع کارت ویزیت ،کارت هدیه در تمامی اندازه ها و با توجه به درخواست مشتری صورت می گیرد.

 

قیمت کارتن

چاپ لمینیت در کارخانه کارتن سازی چگونه انجام میشود ؟

در کارخانه کارتن سازی , برای این کار ابتدا پوستر چاپ شده را به وسیله ی دستگاه چاپ افست به کمک چسب سیلیکاتی یا چسب سلفونی به روی کارتون لمینیت می کنند. زمانی که این مرحله انجام گرفت مرحله تولید بر روی پوستر یا مقوا آغاز می شود. بنابراین به خاطر مقوای یا پوستر چاپ شده روی کارتن را به طور کامل پوشش می دهد عمل لمینیت گفته می شود.

کارتن سازی آریانا با سابقه ای بالغ بر پانزده سال در زمینه صنایع چاپ و کارتن سازی به عنوان یکی از معتبر ترین شرکت های کارتن سازی محسوب می شود و اولیت اول این شرکت جلب رضایت مشتری و مشتری مداری است.

فرآیند ساخت کارتن

مرحله اول : طراحی طرح چاپی روی کارتن

مرحله دوم : طراحی خط تیغ

مرحله سوم : ساخت قالب

مرحله چهارم : گرفتن زینک

مرحله پنجم : چاپ پستر (معمولا روی مقوای ۱۸۰ گرم پشت طوسی و یا مقوای گلاسه)

مرحله ششم : کشیدن سلفون روی مقوای چاپ شده (در صورت نیاز)

مرحله هفتم : انجام عملیات لمینت

مرحله هشتم : تیغ زدن و دایکات

مرحله نهم : لب چسب یا منگنه

مرحله دهم : بسته بندی

مرحله یازدهم : ارسال

مزیت  های کارتن سازی

اصولا تولید کننده کارتن های لمینیتی دو مرحله چاپ و ساخت کارتن رو به صورت کاملا جدا از هم انجام می دهد به این صورت که اول طرح که مد نظر است به وسیله دستگاه چاپ افست بر روی مقوا هک می کنند و بعد عمل لمینیت مقوای چاپ شده را بر روی کارتن انجام می دهند که تازه بعد از گذشت این مراحل وارد مرحله ی ساخت کارتن می شوند.

در فرآیند  تولید کارتن معمولی همراه با مرحله ساخت کارتن عمل چاپ طرح بر روی مقوا توسط دستگاه چاپ فلکسو صورت می گیرد که همین امر سبب پایین آمدن کیفیت کارتن ها می شود و مهم ترین نکته این که عمل لمینیت کردن به طور کامل از فرآیند تولید کارتن های معمولی حذف شده است و مستقیما چاپ بر روی خود مقوای کارتن صورت می گیرد که همین عمل باعث شده کیفیت و استحکام طرحی که بر روی کارتن انجام گرفته پایین آید.

انواع کارتن بسته بندی

ویژگی های کارتن لمینیتی

اگر بخواهیم به طور مختصر مزیت هایی که کارتن های لمینت نسبت به کارتن هایی که چاپ به وسیله دستگاه فلسکو انجام می گیر بیان کنیم به شرح زیر است:

 • معمولا استحکام کارتن لمینیتی از کارتن معمولی بیشتر است.
 • کیفیت چاپ افست به مراتب بالاتر از چاپ فلکسو است
 • استفاده از کارتن های لمینیت شکیل باعث جلب رضایت مندی بیسشتر نسبت به نوع کارتن معمولی میشود.
 • زمان و دقت و بالایی که در ساخت کارتن های لمینت گذاشته می شود باعث بی عیب و نقص بودن این نوع کارتن ها نسبت به نوع معمولی آن شده است.

معتبرترین کارتن سازی استان تهران

کارتن سازی و ورق سازی آریانا به عنوان تولید کننده ورق 3 لایه و پنج لایه کلیه خدمات تولید کارتن و همچنین فروش ورق خام را به مشتریان خود ارائه میدهد. سابقه تولید کارتن و همکاری با بزرگترین برندهای ایران از جمله : بیژن , پاک , زم زم , عقاب , پاکسان , وردا , زم زم , ... نمایانگر تخصص و تجربه این مجموعه کارتن سازی در استان تهران است. با توجه به قیمت مناسب و رقابتی آریانا سلولز, این کارخانه کارتن مورد نیاز بسیاری از استان ها را در حال حاضر تامین میکند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با واحد فروش آریانا سلولزاز طریق سایت ariyana-ssg.com و یا با شماره 02156545077 تماس بگیرید.

دیگر اخبار
سپتیک تانک زلال آب سپاهان سپتیک تانک پلی اتیلن سپتیک تانک زلال آب سپاهان سپتیک تانک پلی اتیلن

سپتیک تانک مخزنی مستطیلی یا استوانه ای شکل است که از موادی نظیر بتن، فایبرگلاس و یا پلی اتیلن تولید می شود. این مخزن ها به راحتی در زمین دفن شده و فاضلاب تمام بخش های مجموعه مورد نظر در داخل آن تخلیه می شود.

ادامه خبر ...
کرم های پاستور اصلی و کرم دست ساز معجزه کرم های پاستور اصلی و کرم دست ساز معجزه

 آیا تا به حال برای شما هم پیش آمده است که شک کنید پوستتان خشک، چرب یا حساس است اما آیا واقعا نوع پوست خود را می شناسید؟

ادامه خبر ...
ضرورت بازاریابی دیجیتال ضرورت بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال از ساده ترین روش های برقراری ارتباط با مشتریان است. امروزه نزدیک به چهار میلیارد نفر از جمعیت جهان، در شبکه های اجتماعی مشغول فعالیت هستند.

ادامه خبر ...
سرویس دهی و راه اندازی جاروبرقی , لباسشویی و ظرفشویی زانوسی سرویس دهی و راه اندازی جاروبرقی , لباسشویی و ظرفشویی زانوسی

جاروبرقی زانوسی در انواع مختلف خانگی، تجاری و صنعتی وجود دارد. تفاوت این جاروها در میزان مکش و مقاومت آنها است.

ادامه خبر ...
عینک آزمایشگاهی,فروش عینک آزمایشگاهی,قیمت عینک آزمایشگاهی عینک آزمایشگاهی,فروش عینک آزمایشگاهی,قیمت عینک آزمایشگاهی

یک آزمایشگاه خوب ضروری است برای افزایش کارایی وایمنی وسایل لازم را جهت دستیابی به این منظور فراهم کند. محافظت از چشم در جایی که امکان وجود مواد محرک و خطرناک شیمیایی، رادیولوژی یا مکانیکی و در نهایت آلودگی های محیطی هست ضروری می باشد. یکسری از این عینک ها علاوه بر محافظت چشم در برابر مواد شیمیایی یا پاشیده شدن و پرتاب شدن مواد، از چشم در برابر نور مرئی یا تابش اشعه UV نیز محافظت می کند.

ادامه خبر ...
قیمت بلیط هواپیما قیمت بلیط هواپیما

اگر خواستار خرید بلیط هواپیما هستید، به طور قطع شما هم مثل هر کس دیگری می خواهید با پرداخت مبالغ مناسب، بلیط مد نظر خود را تهیه کنید، مبالغی که کاملاً مقرون به صرفه و مطلوب باشند.

ادامه خبر ...
کولر گازی دیواری گری کولر گازی دیواری گری

کولر گازی دیواری گری

گری یک برند محبوب تولید کننده انواع سیستم های گرمایش و سرمایش و لوازم منزل است که در طول چند سال فعالیت خود موفقیت های زیادی را چه در بین الملل و چه در بازار ایران بدست آورده است؛ در واقع اگر قصد تهیه یک کولر دیواری گازی را دارید قطعا این نام می تواند هم از نظر قیمت و هم ا ادامه خبر ...

بهترین سالن زیبایی در رشت رابشناسید بهترین سالن زیبایی در رشت رابشناسید

بیشتر اوقات زمانی که به یک آرایشگاه مراجعه می کنیم بعد از اتمام کار از نتیجه آن رضایت کامل را به دست نمی آوریم. این مشکل به خاطر خودمان است. چراکه ویژگی‌های یک آرایشگاه خوب را نمی‌دانیم و با انتخاب نادرست نتیجه خوبی به دست نمی آورید.بنابراین در انتخاب بهترین سالن زیبایی در رشت باید  دقت کنید.

ادامه خبر ...
تهیه یک کولر گازی ارزان قیمت تهیه یک کولر گازی ارزان قیمت

کولر گازی از جمله تجهیزات کاربردی و مفید هر منزل است. اگرچه امروزه به دلیل هزینه های گزاف و سنگین برق ممکن است هر خانواده ای توان تهیه حتی یک کولر گازی ارزان را هم نداشته باشد.

ادامه خبر ...
محافظت از سالمندان در برابر کرونا محافظت از سالمندان در برابر کرونا

محافظت از سالمندان در برابر کرونا

ادامه خبر ...
پردیس چاپگر باران

کارتریج ایرانی

ثبت آگهی منطبق با الگوریتم گوگل

آگهی ویژه,ثبت آگهی

دفاع شخصی کاربردی

دفاع شخصی کاربردی

آگهی رایگان

آگهی رایگان/درج آگهی تبلیغاتی

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف

جامع ترین بانک اطلاعات کشور

خانه سالمندان یارین

خانه سالمندان / خانه سالمندان در پاسداران / مرکز سالمندان یارین

دسته بندی محصولات
دسته بندی آگهي ها
شارژ و تعمیر کارتریج

شارژ وتعمیر کارتریج لیزری

آگهی رایگان

آگهی رایگان

کانال دفاع شخصی حرفه ای

دفاع شخصی

نماد اعتماد الکترونیکی