آگهی رایگان

شنبه 15 مهر 1396

دعاها و ذکرها

به گزارش پایگاه اینترنتی امور اصرار در دعا سبب رستگاری انسان شده و بسیاری از بلایا توسط دعا کردن برطرف می‌شود،دعا سبب برطرف شدن وحشت از انسان می‌شود.

 

دعا جهت رفع همه مشکلات 

تمامی اعمال و دعاهای ماه “ذی القعده”

 

با همراهی ما در بخش دین و مذهب این مطلب از سایت امور با تمامی اعمال های ماه “ذی القعده” آشنا شوید.

 

 

چرا برخی دعاها مستجاب نمی شود؟

 

چرا گاهی اوقات هر چه خدا رو صدا می زنیم حس می کنیم صدای ما را نمی شنود مثلا گروهی می گویند ما فلان دعا را خواندیم و حاجت گرفتیم ولی هر کدام را امتحان کردم جواب نداد.

 


چگونه دعا برآورده میشود

 

آن دعایی مستجاب است که دعاکننده در آن مطمئن به اجابت باشد و این امر به قول ایشان قلب متقین و دل شکسته می خواهد.

 


دعای درخواست نزول باران

 

از زمان هایی که توصیه به خواندن دعا در آن شده، هنگام نزول باران است؛ دلیل کلی آن را بنابر آنچه در آیات قرآن و روایات آمده است، می توان آن دانست که باران، نشانی از رحمت پروردگار است .

 


دعاهای مجرب برای خانه دار شدن

 

با هیچ چیز به مانند دعا به خدا نزدیک نمی شوید و دعا کردن برای هیچ امر کوچکی را، به خاطر کوچک بودنش رها نکنید، زیرا حاجتهای کوچک نیز به دست همان کسی است که حاجتهای بزرگ به دست اوست.

 


دعا برای سلامتی پدر و مادر

 

دعای امام سجاد علیه السلام در مورد پدر و مادرش را که دعای 24 صحیفه سجادیه می باشد برای سلامتی تمامی مادران معرفی می نماییم.

 


چه دعاهای در سجده آخر نماز سفارش شده است؟

 

سجده، نشان تذلّل و خاکساری در برابر خداوند و عالی‏ترین درجه عبودیت است. انسان با سجده، خود را همرنگ با هستی می‏کند.

 


ذکر و دعای قوی و مجرب برای رفع دلشوره و اضطراب شدید

 

در زمانی که به هر دلیل دجار اضطراب یا نگرانی و دلشوره می شوید ، ذکر و دعای مجرب رفع دلشوره و استرس و اضطراب را قرائت کنید.

 


دعای یا من تحل همراه با متن و ترجمه

 

یکی از سفارش های رسیده از ائمه اطهار (ع) در هنگام گرفتاری ها توسل به خداوند متعال از طریق دعا می باشد،

 


چه دعایی جهت نجات از سختی ها بخوانیم؟

 

انسان در لحظات سخت و استرس یا فشار واکنش نشان میدهد و وقتی دچار یأس و ناامیدی مطلق می شوید خواندن دعا کمک بزرگی در برطرف شدن مشکلات و گرفتاری های شدیدش میکند.

 


جامع ترین و معروف ترین دعای ختم قرآن

 

دعاهایی که پس از ختم قرآن کریم خوانده می شوند کدام است؟ما در این مطلب جامع ترین و معروف ترین دعای ختم قرآن را در اختیارتان قرار داده ایم لطفا با ما همراه باشید.

 


به چه دلیل دعای عهد می خوانیم؟

 

هر کس چهل صبح دعای عهد را بخواند از یاران امام دوازدهم شیعیان خواهد بود و اگر پیش از ظهور بمیرد،خداوند او را از قبرش بیرون آورد تا به خدمت وی درآید.

 


دعاهای کوتاه و بسیار اثربخش در دفع بلا

 

دعای دفع بلا برای جلوگیری از بلاها و گرفتاری های گوناگون خوانده می شود. دعای دفع بلا را برای در امان ماندن منزل از شر دزد،شر جن،شر شیطان و جمیع ناخوشی ها می توان خواند.

 


دعا برای قبول شدن در امتحانات

 

در این بخش از سایت امور مطالبی درمورد دعاهای مجرب برای قبولی در آزمونها را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

 


دعای شش قفل برای اجابت حاجتها

 

هر کس دعای شش قفل را در نزد خود نگه دارد یا بخواند خدا او ا مشمول رحمت خود قرار داده و او را از تمام آفات حفظ می نماید.

 


متن و ترجمه دعای توبه و استغفار

 

امام صادق (ع) : همانا خدای عزوجل وقتی بنده مومنش توبه کند شاد می شود مانند کسی که چیزی گم کرده و بعد گمشده اش را پیدا کند و خوشحال شود

 


آثار و برکات دعای بسیار پرفضیلت یستشیر+متن دعا

 

فضیلت دعای یستشیر آنقدر زیاد است که هر کس سه نوبت دعای یستشیر را بخواند خداوند هر حاجت خیری که داشته باشد برآورده می گرداند.

 


فضیلت مناجات المحبین +متن و ترجمه دعا

 

حضرت در مناجات المحبین درباره بندگی ، لطف و عنایت خدا سخن گفته است.علامه مجلسی زمان قرائت این دعا را روز شنبه تعیین کرده است.

 


متن دعای مجیر به همراه ترجمه فارسی

 

در ایام البیض، روزهای 13و14و15 ماه مبارک رمضان یکی ازدعاهای وارده که توصیه شده دراین ایام خوانده شود دعای مجیر درروایت آمده : دراین ایام اگرکسی این دعارابخواند، حتی اگر گناهانش به اندازه ریگ های بیابان یا برگ درختان باشدخدای متعال اورامیبخشد.

 


دعای چهل کلید و فواید آن + متن دعا

 

دعای چهل کلید دعایی است که دارای هزاران خواص و فواید بسیار موثری است که مطمئن باشید با خواندن این دعا حاجت خود را میگیرید.

 


دعاهای قرانی که با ربنا شروع میشود

 

قرآن نازل، در بردارنده ی قرآن صاعد است؛یعنی خداوند متعال دعاهای زیادی را در خود قرآن به سوی ما نازل فرموده بعضی از این دعاهای قرآنی با گل واژه ی «ربنا» آغاز می شوند.

 


صلوات کلید حل مشکلات و رمز استجابت دعاست

 

هر کس یک مرتبه صلوات بفرستد، خدا در عافیت را بر او می گشاید

 


دعایی برای جلوگیری از گم شدن اشیا و حفظ آنها

 

برخی افراد به هر دلیلی اشیا و هر چیز دیگری بهشون میسپارند گم میکنند و از این بابت ناراحت میشوند. با این دعا میتوانید از گم شدن اشیا جلوگیری کنید.

 


“دعای توسعه رزق و روزی” و ادای قرض

 

به بیان ائمه دعای توسعه رزق و روزی و ادیعه های مختلفی برای ادای قرض و افزایش برکت زندگی وجود دارد.

 


همه چیز درباره ی دعاهای مستحبی

 

برای دعا کردن و حاجت خواستن از خدا از دعاهای مستحبی غافل نشوید که واقعا معجزه میکنند در ادامه با دعاهای نماز و وضو و... آشنا میشوید.

 


راز دعای مشلول + متن و ترجمه

 

دعای مشلول دعایی است که آن را امیر المؤمنین علیه السّلام به جوانی که به خاطر گناه و ستم‏ در حقّ پدرش شل شده بود آموز داد.

 


آداب و شرایط دعا کردن

 

همه ی ما دعا میکنیم اما شاید اجابت نشود دلیل آن چیست؟ دعا کردن برای خود آدابی دارد که باید با آن آشنا باشید. دوست دارید بدانید چه دعایی اجابت میشود؟

 


دعای امام زمان در حق مردم 

 

دعای امام زمان در حق مردم این بود که خدایاشیعیان را حفظ کن و انها را از آتش جهنم نجات بده و آنها را با دشمنان ما در یکخط قرار مده ایشان هم برای زندگان و هم برای مردگان دعا میکردند

 


دعایی برای مشرف شدن به خانه خدا

 

اگر شما هم آرزوی مشرف شدن به خانه خدا را در دل میپرورانید دعاهای زیر را بخوانید.

 


آداب صحیح و شرایط دعا کردن به چه صورت می باشد؟

 

دعا کردن تنها سلاح مومن است و تنها راهی است که می تواند از خداوند نیازهای خود را درخواست نماید.دعا کردن آداب و اصولی دارد که با رعایت آن شرایط استجابت نیز فراهم می شود.

 


3 دعای مجربی که بدون شک مستجاب می شوند

 

دعا درخواستی خالصانه از حضرت پروردگار است که از عمق دل برمی آید و پس از پروازی شگفت، بر عرش الهی فرود می آید. با این حال برخی از دعای سفارش شده ، مجرب تر بوده و بدون تردید مستجاب خواهند شد.

 


بهترین ذکر و دعای طلوع و غروب آفتاب

 

حضرت رسول اکرم (ص) در روایات و احادیثی بهترین و مجرب ترین دعای طلوع و غروب خورشید را برای سعادت و برآورده شدن حاجات به مومنان سفارش فرمودند.

 


معنی و تفسیر “دعای تحویل سال” نو

 

شاید خیلی از ما به رسم سنت و الگوبرداری از بزرگتران خود به هنگام تحویل سال دعای مخصوص یا مقلب القلوب را بخوانیم.اما آیا تاکنون به معنی و تفسیر آن توجه کرده اید؟

 


ازدعای ازدواج تا دعای خواستگاری

 

ازدواج سنتی است که در اسلا به آن در جهت کامل شدن دین اشاره است و ما در این مطلب دعای ازدواج را برای شما بیان خواهیم کرد.

 


حکمت دست کشیدن به صورت بعد از دعا

 

خیلی از ما مسلمانان عادت داریم که پس از دعا کردن با دست کشیدن به صورت کلام خود را پایان دهیم.همین دست کشیدن خود در روایات بسیاری سفارش شده و حکمت هایی در آن نهفته است .

 


دعای خروج از منزل به همراه ترجمه

 

دعای خروج از منزل به هنگامی است که فرد از خانه بیرون می آید باید آنها را ذکر کند.

 


ذکر رفع بیکاری و دعای شاغل شدن

 

پاسخ هر سوال و نیازی در میان آیات قرآن و احادیث ائمه اطهار جای گرفته است که در این بین برای دعا و ذکر رفع بیکاری و نیز دعای پیداکردن شغل مناسب پیشوایان توصیه های زیبا و موثری دارند.

 


دعاهای وضو گرفتن

 

در هنگام وضو گرفتن دعاهایی وجود دارد که می توانیم آنها را بخوانیم و هر کدام از اندام ها در هنگام وضو گرفتن دعای خاص خود را دارد که امیرالمومنین (ع ) به ما هدیه داده اند.

 


دعاهای مجرب برای ازدواج جوانان

 

ازدواج سنتی است که خداوند جوانان را بسیار به آن ترغیب کرده. خواستن و دعا برای ازدواج جوانان از کارهای حسنه ای است که در روایات متعدد به آن سفارش شده است.

 


دعای حرز امام جواد(ع) و خواص آن

 

دعای حرز امام جواد (ع) یکی از دعاهایی است که بر حسب روایات مختلف بسیار سفارش شده و خواص بسیاری از جمله برای دفع بلا و چشم زخم و ... دارد.

 


دعاهای مجرب جهت ادای قرض و فراوانی روزی

 

دعاها مجرب برای ادای قرض و کسب روزی فراوان و پرداخت قرض و همچنین دعا جهت جلب محبت را در این بخش از امور بیاموزید.

 


دعایی برای دوری از چشم زخم دیگران

 

به طور یقین تا به حال جمله ان شاءالله که چشم نخوری را شنیده اید. اما آیا چشم زخم در دیگران وجود دارد؟ نظر اسلام و ائمه را درباره چشم بد و چشم زخم بدانید.

 


دعای افزایش مال و ثروت با ترجمه

 

دعایی که در زیاد شدن ثروت ، رزق و روزی و علم تاثیر زیادی دارد را در ادامه از ائمه و قرآن بیاموزید.

 


دعای زیبایی چهره و جذاب شدن معنوی

 

دعای زیبایی چهره و ذکرهایی برای زیبا شدن صورت در پاسخ به این سوال که آیا در اسلام ذکر و اعمالی وجود دارد که موجب زیباتر شدن چهره شود و جذابیت صورت را تقویت کند.

 


دعای بچه دار شدن از معصومین


دعای بچه دار شدن از برخی معصومین را در ادامه این مطلب ارائه شده که توصیه میشود آن را بخوانید تا حاجت روا شوید.

 


5 شب اصلی استجابت دعا


شبهای استجابت قطعی دعا درمیان صحبت های امامان و پیامبران معرفی شده اند. شبهایی که به گفته ی پیامبر اکرم (ص) استجابت دعا در آنها رد نمی شود و برای اجابت قطعی دعا بسیار توصیه شده اند.

 


دعای آیت الله بهجت برای زندگی شیرین و مرگ راحت


دعای آیت الله بهجت برای رفع حاجت در زمینه های مختلف جزو دعاهای قوی است. در بین دعاهای ایشان یک دعا برای زندگی شیرین و مرگ راحت در محضر رهبر تلاوت شد و از سوی آیت الله بهجت تلاوت آن به رهبر توصیه شد.

 


دعا برای آرامش اعصاب و روان


دل تنها با یادخدا آرام می شود ،دعای آرامش اعصاب وروان و ذکرهایی که در قرآن برای رفع اضطراب و دلشوره توصیه شده اند راهی مطمئن برای رسیدن به آرامش درونی و کسب آرامش اعصاب و روان است

 


دعاها و ذکرهای افزایش رزق و روزی


افزایش رزق و روزی در کل به دوبخش اصلی وابسته است که یکی مربوط به رفتار و اعمل فرد است که قبلا گفتیم و دیگری دعاها و ذکرهایی است که در قران و احادیث امده است.

 


چرا دعاهایمان مستجاب نمی شود


گاهی اوقات ما با مشکل عدم استجابت دعا هایمان روبه رو می شویم که با خود باید فکر کنیم که چه دلیلی دارد که دعاهایمان برآورده نمی شود.

 


10 دعای سریع الاجابه


دعای سریع الاجابه حضرت امیرالمونین و معصومان دیگر جزو سریع الاجابه ترین دعاها برای رسیدن به خواسته و مراد هستند چنانچه در روایات از این دعاها برای اجابت بسیار گفته شده است.

 


دعای محبت زن و شوهر


در روابط زناشویی علاوه بر راهکارهای روانشناسی و عاطفی خواندن دعاهای قرآنی و احادیث امامان در جلب محبت و علاقه بیشتر همسر تاثیر بسزایی دارد.در ادامه متن و اعمال دعای محبت را مشاهده خواهید کرد.

 


دعا برای در مان درد ها


با توسل به ائمه درد های خود را درمان کنید.

 دعا کلید حل مشکلات

دیگر اخبار
زندگینامه عُزیر پیامبر علیه السلام|اصحاب کهف زندگینامه عُزیر پیامبر علیه السلام|اصحاب کهف

یكی ازعلومی كه قرآن كریم بی اندازه بدان توجه نموده است تاریخ است،و  هدف قرآن ازبیان تاریخ گذشته هدایت انسان است.به همین منظور قصد داریم در این صفحه از پایگاه اینترنتی امور به اصحاب کهف بپردازیم.

ادامه خبر ...
کتاب موعود آسمانی کتاب موعود آسمانی

ناگزیر در هر عصر و زمانی، امامی وجود دارد که مردم امامتش را باور کنند، به او اقتدا نمایند، در همه مسائل از او اطاعت کنند و او را حجت میان خود و پروردگار قرار دهند. همه مسلمانان بر این باورند که این امت، یک مهدی دارد و در این باره هیچ اختلافی ندارند

ادامه خبر ...
زندگینامه حضرت ابراهیم علیه السلام|ابراهیم امتحان می شود زندگینامه حضرت ابراهیم علیه السلام|ابراهیم امتحان می شود

یكی ازعلومی كه قرآن كریم بی اندازه بدان توجه نموده است تاریخ است،و  هدف قرآن ازبیان تاریخ گذشته هدایت انسان است.به همین منظور قصد داریم در این صفحه از پایگاه اینترنتی امور به ابراهیم امتحان می شود بپردازیم.

ادامه خبر ...
عنوان شب پنجم محرم   اصحاب و عبدالله ابن الحسن علیهم السلام عنوان شب پنجم محرم اصحاب و عبدالله ابن الحسن علیهم السلام

عبدالله بن حسن ب کودک 11 ساله ای است که پس از چشیدن طعم یتیمی در دامان پر مهر عمویش حضرت امام حسین (علیه السلام ) بزرگ شد و همراه ایشان راهی سرزمین کرب و بلا شد و جان مبارکش را در راه امام عاشقان فدا کرد

ادامه خبر ...
زندگینامه حضرت یونس علیه السلام زندگینامه حضرت یونس علیه السلام

یكی ازعلومی كه قرآن كریم بی اندازه بدان توجه نموده است تاریخ است،و  هدف قرآن ازبیان تاریخ گذشته هدایت انسان است.به همین منظور قصد داریم در این صفحه از پایگاه اینترنتی امور به زندگینامه حضرت یونس علیه السلام بپردازیم.

ادامه خبر ...
حدیث خواص خواراکیها|حدیث در مورد میوه ها حدیث خواص خواراکیها|حدیث در مورد میوه ها

حدیث اصطلاحی در فرهنگ اسلامی و علوم دینی است که بیانگر سخنان نقل شده از زبان پیامبر(ص) و دیگر معصومین(ع) یا حاکی از رفتار و سلوک ایشان باشد.

ادامه خبر ...
حدیث درباره امام علی (ع) حدیث درباره امام علی (ع)

حدیث اصطلاحی در فرهنگ اسلامی و علوم دینی است که بیانگر سخنان نقل شده از زبان پیامبر(ص) و دیگر معصومین(ع) یا حاکی از رفتار و سلوک ایشان باشد.

ادامه خبر ...
تظاهر به روزه خواری تظاهر به روزه خواری

روزه داری علاوه بر ارزش و هنجار دینی، در ایران اسلامی و سایر کشورهای اسلامی، تبدیل به یک سنت اجتماعی شده است. لذا هتک حرمت این ماه مبارک خلاف فضای عمومی جامعه اسلامی است و از طریق منع اجتماعی با آن مقابله خواهد شد.

ادامه خبر ...
حدیث در مورد بهداشت|حدیث در مورد سلامتی بدن حدیث در مورد بهداشت|حدیث در مورد سلامتی بدن

حدیث اصطلاحی در فرهنگ اسلامی و علوم دینی است که بیانگر سخنان نقل شده از زبان پیامبر(ص) و دیگر معصومین(ع) یا حاکی از رفتار و سلوک ایشان باشد.

ادامه خبر ...
زندگی نامه حضرت نوح علیه السلام|ازدواج مجدد نوح علیه السلام زندگی نامه حضرت نوح علیه السلام|ازدواج مجدد نوح علیه السلام

یكی ازعلومی كه قرآن كریم بی اندازه بدان توجه نموده است تاریخ است،و  هدف قرآن ازبیان تاریخ گذشته هدایت انسان است.به همین منظور قصد داریم در این صفحه از پایگاه اینترنتی امور به زندگینامه حضرت ازدواج مجدد نوح علیه السلام بپردازیم.

ادامه خبر ...
کارتریج ایرانی

کارتریج ایرانی

سایت امور

 

آگهی رایگان

آگهی رایگان/درج آگهی تبلیغاتی

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف

جامع ترین بانک اطلاعات کشور

دسته بندی محصولات
دسته بندی آگهي ها
آخرين فروشندگان به روز شده
شارژ و تعمیر کارتریج

شارژ وتعمیر کارتریج لیزری

آگهی رایگان

آگهی رایگان

ثبت نام تامین کنندگان کالا و خدمات

ثبت نام تامین کنندگان کالا و خدمات در پایگاه اینترنتی امور

کانال دفاع شخصی حرفه ای

دفاع شخصی